taşlı gelinlik modelleri 3

2013 Modası Taşlı Gelinlik Modelleri ( dikkat )

Her genç kızın hayali olan gelinlik, düğün hazırlıklarının da en heyecanlı ve en telaşlı seçimidir. Bir de gelinlik modellerinde yıldan yıla artan çeşitlilik gelin adaylarının heyecanını daha da arttırıyor. Kabarık gelinlikler, denizkızı modeller, taşlı kabarık gelinlikler, sade modeller ve daha neler var neler.  Bu kadar güzel gelinlik modelleri arasından seçim yapmak zorunda kalan gelin adaylarını işi gerçekten çok zor.  Biz de bu zor seçimde gelin adaylarına birkaç öneri sunalım.

Oleg Cassini’nin koleksiyonunda bu yılın modası olan bütün gelinlik modellerini bulmanız mümkün. Sizin için Oleg Cassini Gelinlik Modelleri’nden birkaçını tanıtalım. Oleg Cassini’nin A kesim modeline sahip, kalın askılı, kristallerle işlenmiş dantel aplikelere sahip gelinlik modeli geleneksel zarafetiyle düğün günü bir prenses olmak isteyen gelin adayları için ideal. Gelinliliğin kalın askıları takılıp çıkartılabiliyor. Fildişi rengi olan gelinliğin 34–44 arasında bedenleri mevcut.

taşlı gelinlik modelleri 2

Sponsor Reklamlar

Eğer gelinlik seçiminde biraz gösteriş, biraz da şatafattan yanaysanız ki; bu tercihinizde haksız da sayılmazsınız. Çünkü gelinlik hayatta bir kere giyeceğiniz bir kıyafet. Her şeyiyle o güne özel olmalı. Gösterişli gelinlik modelleri arasında ilk sırayı taşlı kabarık gelinlikler alıyor. Oleg Cassini Gelinlik Modelleri içerisinde düğün gününüzde sizi görkemli bir havaya sokacak taşlı kabarık gelinlikler de bulunuyor. Bunlardan bir tanesi straplez, tül, balo stili gelinlik. Bel kısmı taşlı kemer detay ile süslenmiş omuzlara dikkat çeken straplez kesim, tül balo stili gelinliğin etek kısmı kabarık. Bel kısmındaki taşla süslenmiş kemer de oldukça hoş.

taşlı gelinlik modelleri

Taşlı kabarık gelinlikler gelin adayları için her zaman başka. Tabi gelinlikte sadeliği, şıklığı ve biraz da şatafatı isteyen gelin adayları da olabilir. Böyle adaylar için Oleg Cassini Gelinlik Modelleri içerisinde harika bir model var. Tül askılı, göğüs altı parlak taşlarla süslenmiş, alt kısmı belden aşağı kabarıktır. Saten kumaş üzerine tülle kaplanmıştır. Bu gelinlik modeliyle sadelik, şıklık ve gösteriş bir arada.

CPK421-V2-079

Dantelin cazibesi her zaman başkadır. Özellikle de gelinlik süslemelerinde. Oleg Cassini Gelinlik Modelleri içerisinde tamamı dantel ve taş işlemelerle süslenmiş askılı gelinlik modeli ile düğün gününüzde dantelin cazibesiyle sade ve şık olmak mümkün.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir