justin alexander gelinlik modeli

Düğün Gecenizin Yıldızı Olun

Hayatımızda bazı özel günler vardır, özel günlerden en önemlisi düğün günümüzdür.  Düğün gününüze özel gelinlik, saç ve makyaj için yapılan hazırlık provaları en ince ayrıntısına kadar düşünülür. Gelin adayı ne kadar güzel bir yüze sahip olursa olsun saç modeli ne kadar güzel tasarlanırsa tasarlansın düğünde güzelliği gösteren gelinliktir. Davetliler gelini uzaktan görmeye başladıkları andan itibaren gelinin güzelliğini inleyerek  ölçerler.

Justin Alexander 2013 gelinlik modelleri siz güzel gelin adaylarına bu hizmeti sunuyor. Gelinliğiniz tamamen sizin için tasarlanmışsa şık olacaksınız. Mesela şu gelinlik modeli ile şık ve güzel bir gelin olmamak mümkün değildir. Farklı tasarımı ve detayları ile göz kamaştıran gelinlikte tül çok başarılı bir şekilde kullanılmış.Tek kolda tasarlanan tül göğüs kısmını da kapatarak bu gelinliği giyecek şanslı gelin adayının kuğu gibi görünmesini mümkün kılmış. Gelin adayının belinin inceliğini vurgulayacak olan tasarım eteğin diz aşağısından itibaren açılması ve genişlemesi ile hem farklı hem de göz alıcı bir hale bürünmüş.

Sponsor Reklamlar

gelinlik modeli

Şu dönemlerde  bütün gelinliklerin sırt kısımları  ipli tasarlıyorlar oysa bu gelinlik sırf sırt tasarımı ile bile en şık olmanızı sağlar birbirini takip eden beyaz düğmeler ile yakalan farklı tasarım tercih sebebi olacak niteliktedir. Bu modeli ile de Justin Alexander 2013 gelinlik modelleri en güzel gelinleri yaratmaya devam ediyor.

gelinlik modeli

 

 

JUSTIN ALEXANDER 2013 GELİNLİK KOLEKSİYONU

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir