Lal Kadeh Takımları

Lal Kadeh Takımları-Yılbaşına Özel

1989 yılından beri modern çizgileri, şık tasarımları ve yenilikçi, yaratıcı görüşleriyle Gürallar Porselen, tamamen beklentilere uygun olarak müşteri odaklı çalışmalarıyla tüketicinin bağlılığını ve güvenini kazanmaya devam etmektedir. Geçmişten bugüne değin Türkiye’nin vazgeçemediği cam üreticilerinden biri olmak takdire değer nitelikte bir başarıdır. Üretim kapasitesi, çeşitliliği, sektöründe öncülüğüyle marka, Kütahya’nın asırlarına dayanan deneyimini de yaşatıp harmanlayarak bugünlere gelmeyi başarmıştır. Gürallar Porselenin kalitesi, TSE ve ISO 9001 Kalite Güvence standardıyla kanıtlanmıştır. Başarı odaklı şirket politikası ve hayata döktüğü önemli yatırımlarıyla ülkemizi yurt dışında başarıyla temsil etmeye devam etmektedir.

Renkli tasarımları ve yenilikçi, modern yapısıyla Gürallar ArtCraft’ın temelleri 1994 yılında atılmış olup, tasarımdan satış evresine kadar her zaman kalite odaklı bir anlayışla bugünlere gelmiştir. Değişen yeni logosu marka tanıtımını da başarıyla devam ettirmiştir.  Bu yönüyle yeni bir yüz oluşturan marka, her bakımdan gelişen ve kendini yenileyen yapısıyla da gücünü herkese kanıtlamaya ve göstermeye devam etmektedir. Başta Avrupa olmak üzere yurt dışında da gözdeliği, yurt içindeki gibi her geçen gün artmaktadır. Modern ve geleneksellik dışında promosyon müşterilerine de hizmet vermekte olan Gürallar Porselen, toplamda 76 ülkeye ihraç yapmaktadır.

Sponsor Reklamlar

Tüketicilerin günlük kullanımlarına uygun olarak şık tasarımlarla, müşteri ilgisini ve memnuniyetini her geçen gün katlayan marka, ARGE çalışmalarıyla da müşteri ihtiyaçları doğrultusunda ürünler geliştirerek kalitesiyle ve insan odaklı çalışma prensibiyle göz doldurmaktadır. Gürallar Artcraft’ın özenle müşteri memnuniyetini hedefleyerek hazırladığı ürünlerden birisi de özellikle yılbaşına yaklaştığımız şu günlerde göz dolduran lal kadeh takımlarıdır.

Yeni evlenen çiftlere de rahatlıkla önerilebileceğimiz lal kadeh takımları, iddialı ve şık bir tasarıma sahip olmasının yanında herkesin sevebileceği kalitede ve görsellikte hizmete sunulmuştur ve üründe modern çizgilerin ve göz kamaştırıcı görselliğin etkisinden uzun süre kurtulamayacaksınız. Yılbaşına özel olarak tasarlanan ve her türlü ihtiyacınıza uygun olarak farklı tarzlarda hizmete sunulan kadehler, evinizin ayrılmaz bir parçası haline gelecek. Mutlaka almanız gereken ve son derece modern olan bu kadehler, Gürallar Artcraft’ın yenilikçi çizgileri ile müşterilerin ilgisini yoğun miktarda çekecek nitelikte görünüyor.  Uygun fiyata ve klasik, şık bir tarzda ev hediyelerinde de tercih edebileceğiniz ürün, en sevdiğiniz kadeh takımlarından biri haline gelecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir