pırlanta tektaş

Pırlanta Tektaş Modelleri

 

Evliliğe atılan ilk adımda pırlanta seçimi yaygın bir gelenek halini almaktadır. Tabi model seçimlerinin ayrı ayrı zevkleri yansıtmakta olduğu görülmektedir. Önceleri alyans yüzüklerin yanında ikinci bir yüzük olarak kullanılırken son günlerde üreticiler bu modelleri birleştirerek tek bir yüzük olarak kullanabileceği modelleri geliştirmişlerdir. Birçok genç kızımızın tercihlerini bu model üzerinde yoğunlaştırdığı görülmektedir. Şık ve zarif tektaş modelleri karatlarının belirlediği fiyat aralığı oldukça geniş. Modeller kadar fiyatlar da çeşit çeşit…

 

tektaş yüzük modeli

Özel günlerde hediye olarak alınabilecek model çeşitliliği karar verme aşamasında bizleri zorlamaktadır. Mutlaka her zevke uygun çift taş yüzükler bulmak mümkün. Bu model üzerinde taşın rengi ve kullanılan taşın türü çeşitlilik bakımından oldukça zengin. Tek renk olabileceği gibi sevilip arzu edilen renkli taşlar giyilen giysiye uygun taş ve modeller özel tasarımlar her zaman tamamlayıcı olmuştur. Beğenilen renk ve modeller özel tasarımlar üreticiler tarafından bize özel modeller olarak yapılabilmektedir. Son yıllarda Osmanlı esintilerinin görüldüğü bu yüzüklerde yine o döneme ait taşlar renkler kullanılmaktadır. Her yaş grubunun ilgisini çeken bu modeller en çok tercih edilen yüzük grubu arasındadır.

Sponsor Reklamlar

 

tektaş pırlanta yüzük

Tek taş pırlantalar hiçbir zaman modası geçmeyen ve her bayanın arzu ettiği bir yüzük türü olarak karşımıza çıkmaktadır. Model seçimlerinde göz zevki kadar el yapısı göz ardı edilmemelidir. Uzun parmaklarda büyük taşlar gösterişli yüzükler çok şık durmaktadır. Küçük elli bayanlar daha nazik daha küçük tasarımları tercih etmelidirler. Tasarım ancak uygun ellerde kendini göstermektedir. Büyük iri taşlı modeller kısa parmakları daha da kısaltarak kötü göstermektedir. Her dalda olduğu gibi bu konuda da bilinçli alıcı olmak gerekmektedir.

tektaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir