Yeni Söz Yüzükleri Modelleir (4)

Söz Yüzükleri – 2013 Söz Yüzükleri Modelleri

Evliliğe doğru ilk resmi adım olan söz yüzükleri, bir aile büyüğü tarafından geleneksel bir konuşmadan sonra kurdele kesimiyle tamamen resmileşir. Kurdeleden bir parça kesilerek de bekârlara da verilir amaç kurdelenin kısa veya uzun kalmasına göre evleneceği zamanın yakın veya uzak olduğunu bilmesi inancıdır.

Peki, söz yüzüğü nasıl olmalı meselesine gelecek olursak eğer neler söyleyebiliriz. Öncelikle söz yüzüğü genelde altın olarak alınır. Ancak söz yüzüğünün altın veya gümüş olması çevreden gelen yorumlar haricinde bir olumsuzluk oluşturmaz ancak tabii zengin bir eş adayıysa gümüş bir yüzük seçimi abes kaçabilir. Söz yüzüğünü diğerlerinden ayıran özelliği; ince olmasıdır. İnce söz yüzükleri, tek taş pırlanta şeklinde de seçilebilir bu konuda tamamen seçim bu özel güne atım atanların kendi seçimlerine kalmış. Söz yüzüğü diyerek geçmemek lazım çünkü birçok yerde o ince söz yüzüğü fiyatların uç seviyelerde olduğunu görmekteyiz.

Sponsor Reklamlar

Bunun için gelin ve damat adayı birlikte kuyumcuları gezerek en uygun fiyata en beğendikleri yüzüğü bu özel gün için seçerler. İçine isteğinize göre sizin için önemli olan şeyler yazılabilir. Bunun için ilgili kişiden fikir alabilirsiniz. Yüzüklerinizi seçerken çok şık olmasını ve modasının hiç geçmemesini istersiniz. Taşlı son derece şık olanlar, tel sarma modelli yüzükler, sade ve bir o kadar da zarif ve şık yüzükler, birbirinden farklı tasarımlarıyla size seçim yapmakta zorlandırır. Birbirinize söz vermenizin simgesi haline gelen ve nişanlanıncaya kadar takacağınız söz yüzükleri, nişan töreninizde de takacağınızdan dolayı manevi bir anlam taşır.

Söz yüzüklerini seçerken elbette ki fiyatlarına bakarak karar verme durumundayız.  Beğendiğimiz model kadar ona uygun bir fiyat seçeneğinin sağlanması da oldukça cezbedici bir unsurdur. Bu fiyatlar genelde çoğu yerde değişiklik göstermekle birlikte seçeceğiniz söz yüzükleri fiyatları, 150 TL’den başlayarak özelliklerine göre çok uç seviyelere kadar çıkabilmektedir.  Hayatınızın en önemli gününe güzel bir adımın simgesi söz yüzüklerinizin size hep heyecan ve mutluluk yaşatmasını, en uygun fiyata en imrendirici yüzüğe en içten duygularla sahip olmanızı dileriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir